More Creepypastas! :3

13. září 2012 v 17:21 | Tatsuko |  Povídky
A dalšííí xD dneska jsem si tak poslouchala ve škole ty co Cry četl. :3 Aaano, mám to stáhlé ^_^;; a tak jsem si říkala... proč něco nepřidat? XD
Enjoy!

Him
Ležím tu už několik hodin. Je 5:35 ráno a není tu nic co bych mohl dělat. Víte co je to nejhorší na mé situaci? Jsem ve stejném pokoji jako moji rodiče. Dívají se na mě a já nemůžu jinak, jak dívat se na ně a snažit se nekřičet. Jejich oči jsou na mě zafixované a jejich ústa jsou doširoka otevřená. Všude je cítit krev a já jsem paralizovaný strachem.

Jde o tohle, hned jak dám najevo že nespím, jsem naprosto v hajzlu. Zemřu a není tu nikdo, kdo by mě zachránil. Přemýšlel jsem nad únikem, ale to jediné co mě napadlo, bylo utíkat ke dveřím, vyběhnout a křičet o pomoc a přitom doufat že mě uslyší sousedé. Je to risk, ale když tu zůstanu, určitě zemřu. Čeká až se probudím, abych viděl jeho mistrovské dílo.

Nejspíš se ptáte, co se děje, někdy předbíhám...

asi před třemi hodinami jsem slyšel křik z druhé strany domu. Vstal jsem a chtěl jsem jít po zvuku, ale pak jsem si uvědomil že musím na záchod, místo toho abych udělal rozumnou věc a šel to prozkoumat. První jsem šel na záchod. Mohl jsem se kvůli své blbosti nechat zabít. ale udělal jsem co jsem potřeboval a vykoukl jsem z koupelny. Na koberci byla krev. dostal jsem strach a bežel jsem zpět do svého pokoje, schoval jsem se pod peřinu jako zbabělec kterým jsem. Snažil jsem se přesvědčit sám sebe abych znova usnul, že tohle je jenom nějaký šílený sen nebo něco takového.

Ale slyšel jsem jak se otvíraly dveře. Jako vystrašené dítě, kterým jsem byl, jsem vykoukl z pod peřiny abych se podíval, co se děje. Viděl jsem, jak něco táhne mé mrtvé rodiče do místnosti. Můžu vám říct že to nebyl člověk. Nemělo to vlasy, oči ani oblečení, chodilo to jako neandrtálec, zohnuté jak to táhlo mé rodiče. Ale tahle věc byla o dost chytřejší jak neandrtálec. Vědělo to, co dělá.

Mého otce položil k okraji postele tak, aby se na mě díval. Potom posadil matku do křesla v takové pozici, aby byla otočená čelem ke mně. Potom začal otírat ruce o zeď, zanechával na ní krvavé šmouhy a nákresy Ďáblova pentagramu. Tohle bylo to, co by pravděpodobně nazval svým mistrovským dílem. Aby to dokončil, vyryl do zdi zprávu, kterou jsem v temnotě pokoje nemohl přečíst.

Pak se skryl pod mou postelí v pozici, ze které by mohl bleskově zaútočit.

To nejděsivéjší na tom je, že mé oči už si zvykly na tmu a já můžu přečíst zprávu vyrytou do zdi. Nechci se na ni dívat, už jenom ta myšlenka mě děsí. Ale cítím že to potřebuji vidět, předtím než mě zabije.

Podíval jsem se na mistrovské dílo té creatury.

Vím že jsi vzhůru
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama